Кошик
Пошив на заказ любые модели сумок, рюкзаков, мешочков!тел. 044 361 57 58
ТОВ "Євросумка" пошиття сумок на замовлення
+38044 361 57 58
+38098 48 38 771

Чохли/сумки для обладнання

Сумки для обладнання, тубуси, дорожні, спортивні, термосумки з різних щільних, якісних, гразеустойчивых і влагонепромокаемых тканин представлені в цьому розділі. У вас є можливість замовити пошиття чохлів для обладнання на замовлення будь-якого потрібно вам формату розміру, вантажопідйомності.
На сьогоднішній день спеціальні чохли для обладнання використовуються в бізнесі дуже широко. Це може бути упаковка для перенесення виставкового обладнання, складаний меблів, обладнання і пристосувань для проведення презентації або будь-якого іншого заходу.
poshiv_chehlov

Замовити сумки для обладнання

Часто у нас замовляють пошиття сумок чохлів не тільки для торгового або промислового обладнання, але і, наприклад, для медичних інструментів, високоточного обладнання, електроніки, спортивного інвентарю, музичних інструментів, мисливського спорядження, і для багатьох інших цілей.

Вироби можуть бути будь-яких розмірів, від самих маленьких спеціальних чехольчиков, до величезних, аж до 2*2 м. і більше. Обмежень за розмірами як таких не існує.

Клієнт може вибрати довжину ручок і необхідність ручки для перенесення виробу на плечі, з регулюванням по довжині чи ні. За вашим бажанням наші швачки додатково зміцнять кути даної моделі, щоб гострі кути стільниці або труб не прорвали тканина. Опціонально, згідно з вимогою замовника, для зміцнення, конструкція обшивається міцним кедером, який дозволяє краще тримати форму і збільшує тривалість життя упаковки.

Навантаження.

При розміщенні замовлення слід уточнити, які максимальні навантаження повинен відчувати чохол для обладнання, при необхідності ми додатково зміцнимо ручки, щоб він міг витримати даний вага з запасом. Ми обов'язково врахуємо всі побажання та зауваження, щоб ви залишилися задоволені нашою роботою.


Чохли для обладнання - тканини для пошиття

Наше підприємство використовує самі надійні і міцні тканини, такі як:

  • Оксфорд 500 D
  • Нейлон 420 D
  • Брезент
Якщо обрана вами модель не призначена для великих вагових навантажень, і вас обмежений бюджет, ви можете придивитися до таких матеріалів, як:
  • Плащівка
  • Спанбонд

У більшості випадків наші клієнти купують у нас не просто специализированую сумку, але і хочуть брендувати її своїм фірмовим логотипом, або фірмовим знаком своїх спонсорів, рекламною інформацією про майбутній захід. Тому при тиражах від 20 шт. ми пропонуємо послугу нанесення друку з максимальною площею запечатки 35*35 див. Ви можете виконати друк з одного або двох сторін, посередині або на кутку.

Компанія ТОВ "Евросумка" виконує пошиття чохлів для обладнання будь-якого розміру і фасону по ваших ескізах або фото. У більшості випадків достатньо навіть вашого детального словесного опису. Кольори тканин в асортименті. Вартість виготовлення зменшується зі збільшенням тиражу.

Ми обов'язково оперативно і професійно відповімо на всі ваші запитання, допоможемо розробити або удосконалити сумку для обладнання, виконаємо виробництво чохлів в терміни і з найвищою якістю!