Продавець Пошив сумок на замовлення - ТОВ "Євросумка" розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
28 відгуків
Пошиття на замовлення будь-яких сумок, рюкзаків, мішечків!☎ 098 48 38 771

Пошиття сумок на замовлення - ТОВ "Євросумка"

+380 (98) 483-87-71
Viber, Telegram

Тканини для пошиття мішечків

Тканини для пошиття мішечків
Давайте розглянемо найпоширеніші матеріали для пошиття подарункової упаковки, для того, щоб ви могли зробити свій вибір максимально усвідомлено.


Органза
– самий доступний і недорогий матеріал для пошиття подарункових мішечків.
це красива, досить тверда, пружна і напівпрозора тканина, яка створюється шляхом скручування волокон шовку, віскози або поліестеру.

Якість це тканини воістину дивні, і цим вона зобов'язана матеріалам, з яких виготовляється. У складі сучасної органзи – майже 100% поліестер.

Органза

Органза, незважаючи на те, що вона досить тонка і практично прозора, володіє хорошою міцністю, що дозволяє її зберігати форму, не м'ятися і не заламуватись. Ця ніжна і легка тканина неймовірно приємна при торканні: гладка, прохолодна і еластична.

Існують різновиди цього текстилю – поверхня може бути як матова, так і глянсова. Сучасні виробничі технології дозволили створити гранчасті нитки і матеріал засяяв.

Вона може переливатися різними райдужними відтінками, а може бути однотонної або візерунчастою. В останньому випадку візерунки можуть бути надруковані, вишиті або перфоровані.

Застосування органзи:

  • Вечірні, весільні, дитячі нарядні сукні
  • Театральні строї, тюлі, завіси
  • Декорування свят, весіль, залів, квіткових композицій
  • Прекрасні банти для дівчаток і не тільки

І нарешті органза – самий підходящий і доступний матеріал для виготовлення різної подарункової упаковки з логотипом і без.

Як правильно доглядати?

Можна прати органзу? Найкраще ми рекомендуємо використовувати ручне прання. Для цього виріб з цієї тканини потрібно заздалегідь замочити в теплому розчині миючих засобів на 1-2 години, потім злегка сполоснути. Як варіант ви можете вибрати програму на вашій пральній машині «на делікатному режимі без віджимання». Потім тканину акуратно розправити і дати їй добре просохнути.

Переваги – дуже велика кількість забарвлень, дешевизна.

Недоліки – необхідне дбайливе поводження, нанесений логотип за рахунок прозрачости матеріалу буде мати приглушені відтінки.


Оксамит – напевно найпоширеніша тканина для пошиття мішечків ювелірних, для біжутерії. Великий вибір кольорів і забарвлень.

Що ж входить до складу оксамиту?

Дуже давно цю тканину виготовляли тільки з чистого шовку, і коштувала вона дуже дорого. На сьогоднішній день, виготовлення матеріалу набагато подешевшало, а різноманіття видів, колірних відтінків вражає самих вибагливих покупців. Оксамитове тчуть полотно з додаванням наступних інгредієнтів:

  1. вовни
  2. віскози
  3. бавовни
  4. інших синтетичних матеріалів
Оксамит
Все це дозволило значно покращити якість цього текстилю та розширити сферу застосування. Також останнім часом це полотно стали виробляти з штучного волокна, що значно підвищує зносостійкість, міцність і набагато спрощує догляд за ним.

Класичний варіант оксамиту однотонен, також буває набивний або гладкокрашеный. Малюнки, які в старовину створювалися вручну, використовуючи золоті та срібні нитки, зараз просто друкуються за допомогою спеціального обладнання по всій поверхні.

Які переваги і корисні якості є у оксамиту:

Це чудова, створює свято тканина, має безліч переваг. Прекрасні властивості оксамиту обумовлені його характеристиками.

  • Щільний або одночасно легкий, що піддається драпіровці, спадає до низу хвилюючими складками.
  • Текучий, дуже пластичний, приємний на дотик.
  • Практичний, при тривалому використанні не втрачає свого вигляду, не деформується.
  • Має глибокі кольори, з удивитлеьной грою світлотіней.
  • Дихаючий матеріал, не статичний. Відмінно вбирає вологу. Не викликає неприємних відчуттів.
     

Штучна замша перевершує практично у всьому свого натурального прабатька, зокрема наприклад догляду, так як виріб з цього матеріалу можна прати і сушити як звичайну тканинну річ.
 

замш
Штучна замша була розроблена в 70-ті роки ХХ століття з-за гострої нестачі натурального матеріалу.

Завдяки використанню високотехнологічних матеріалів, сучасного обладнання, штучний варіант цього текстилю за всіма параметрами виграє у його натурального конкурента.

Замша – це штучний замінник натуральної шкіри. Вважається екологічним і відносно недорогим матеріалом.

Головна його особливість – м'який короткий ворс на вивороті і на обличчі полотна. Зазвичай виготовляють замшу з бавовни та шовку.

Основні характеристики:

  • відмінно тримає форму;
  • зносостійкість;
  • великий вибір кольорів і забарвлень;
  • приємна на дотик;
  • доступна ціна.

Застосування замші дуже широке. Це і декорування, та пошиття жіночих сумочок, подарункових мішечків, ошатних суконь. Матеріал виглядає дуже розкішно, елегантно і буде прекрасним прикрас для будь-якого свята або урочистості.

Мішковина
Мішковина
 

Мішковина – це технічна тканина натурального походження. Жорсткі нитки виготовляють з товстої пряжі, що виробляється з грубих волокон льону, джуту чи конопель.

Популярна пакувальна тканина відрізняється міцністю і яскраво вираженою фактурою. Завдяки полотняному переплетення ниток, джутова тканина володіє жорсткістю, надійністю і доступною вартістю.

Ці якості роблять її універсальним, практичним і доступним матеріалом, як для виробництва мішків, подарункової упаковки, так і для домашнього господарства.

Характеристики:

Мешковина бывает мягкой и жесткой, что и определяет ее применение. Жесткую ткань используют преимущественно в промышленности, а мягкую – в бытовом хозяйстве. Благодаря современным технологиям, есть возможность выбрать натуральный материал нужного цвета и определенной плотностью. Именно плотность определяет качество мешковины.

Преимущества мешковины:

  • Экологичность
  • Прочность
  • Жесткость
  • Долговечность
  • Износостойкость


Применение джутовой мешковины:

•    как укрывное средство для защиты готовых товаров;
•    в производстве хозяйственных сумок, пакетов и разной тары;
•    для изготовления мешков;
•    в производстве мягкой мебели (обивка внутренних частей);
•    для упаковки корневой системы деревьев;
•    в качестве декора, дизайна интерьера;
•    цветной джут для пошива штор, скатертей

Цветная джутовая мешковина используется для декора, дизайна, пошива упаковки. Цвет бывает различный — красный, бардовый, коричневый, серый, чёрный, зелёный, синий и др.

 

Атлас

Атлас — гладка штучна матерія з шовковистим блиском. Виготовляється шляхом спеціального, «атласного» переплетення ниток. Раніше тканина виготовлялася тільки з натурального шовку. Зараз допустимо присутність синтетики, наявність якої можна прочитати на бирці. Переваги: щільність, надійність, зносостійкість, гігієнічність, не вбирає вологу, добре піддається чищенню. Також атлас відмінно зберігає форму і абсолютно не електризується.

 

Атласна підкладка відмінно підійде для мішечків, сумочок, клатчей, косметичок. Атлас нагадує органзу, але має велику щільність і повністю непрозорий.

Замовити подарункові мішечки з логотипом оптовими тиражами від 100 шт. ви можете через наш сайт або по телефону, имейлу, вайберу, телеграму.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner