Кошик
Пошив на заказ любые модели сумок, рюкзаков, мешочков!тел. 044 361 57 58

ТОВ "Євросумка" пошиття сумок на замовлення

+38044 361 57 58
+38098 48 38 771

Сумки для конференцій з логотипом

Сумки для конференцій з логотипом

В основному сумки для конференцій відшиваються з поліестеру (окфорд 600 або 420 ден). Ця тканина характеризується підвищеною зносостійкістю, що добре захищає розташовані в ній речі від вологи та бруду. Матеріал відмінно підходить для підвищених навантажень, маленький коефіцієнт розтягування.

Друк на поліестеру завжди виглядає відмінно, добре фарбується тканину і логотип буде виглядати в первозданному вигляді щонайменше протягом 3-5 років при активному використанні. Метод нанесення – шеклотрафарет найпопулярніший і якісний останнім часом спосіб друку. Всі волокна тканини повністю фарбуються, завдяки чому друк виглядає більш природною на відміну від сублімації, не розтріскується, не осипається. Можна підібрати кольори точно по пантону, щоб ваші фірмові кольори в точності були передані на тканини.

Якщо сумка без клапана і просто закривається на блискавку, це теж зручно і надійно захищає вміст від оточуючих. Зручна довга ручка через плече в більшості випадків регулюється по довжині, завдяки чому можна підлаштувати її під людина будь-якого зростання і комплекції. При наявність карабіна, можна відстебнути її на час або назавжди і використовувати виріб як валіза.


Навіщо потрібні сумки з логотипом


Всі ми рано чи пізно стикаємося з публічним заходом. Якщо ми рядові співробітники, то нам доводиться брати участь у презентаціях нашої компанії, виставках, презентаціях. Якщо ми управлінці, то нам потрібно самими організовувати симпозіуми, тренінг для згуртування колективу нашої фірми або розробки стратегічного плану дій організації. Тому нам обов'язково хоча б раз у житті доведеться використовувати сумку для відвідування конференції. Чому вона така важлива?

  1. По-перше, це незабутній подарунок, який ви напевно потім будете використовувати ще багато років.
  2. По-друге, це приємно, що компанія –організатор заходу не поскупилася, і замовила дійсно класні і якісні сумки для учасників конференції з нанесеним логотипом.
  3. І, нарешті, третє – це просто зручно. Під час презентації або симпозіуму є куди покласти роздаткові матеріали, ноутбук, смартфон, свої записи, ручки, блокнот та інші дрібниці. Нічого не розпадається, все знаходиться у своїх відділеннях. Особливо якщо в портфелі є додаткові кишені, відділення, перегородки.

Якщо виріб закривається на накидною клапан, то це красиво, а якщо на ньому ще й надрукований красивий, багатобарвний фірмовий логотип – ще краще.

Підсумовуючи все вищесказане, хочемо додати, що сумки для конференцій з фірмовим логотипом вигідні як главам компаній так і простим співробітникам. Одні отримують більш лояльних і задоволених своїм керівництвом працівників, інші зручні носій під час заходу і безкоштовний подарунок у вигляді відмінної, якісно виконаної сумки, яку можна використовувати в особистих цілях протягом декількох років.