Кошик
Пошив на заказ любые модели сумок, рюкзаков, мешочков!тел. 044 361 57 58
ТОВ "Євросумка" пошиття сумок на замовлення
+38044 361 57 58
+38098 48 38 771

Еко сумки з спанбонду

Пошиття еко-сумок із спанбонда оптом, тиражами від 300 шт. на замовлення. Нанесення друку. Різні розміри, фасони, кольори. Щільність тканини - 60-100 г/м2. у залежності від планованої навантаження і часу використання.

Еко сумки з спанбонд - замовити пошиття оптом з логотипом  

Сьогодні все більше людей замислюються про те, скільки шкоди екології приносить пластик, а саме поліетиленові пакети. Ми всі бачили кадри, як в океані вже з'являються цілі острови з сміття. Тварини, птахи, риби гинуть, наковтавшись, дрібних пластикових деталей.
Сумки з логотипом
 
Пластикові пакети не гниють десятки тисяч років. Тому в Європі вже більше 30 років, а у нас починаючи з середини двотисячних люди і влада почала вживати нехай не дуже успішні, але все ж хоч якісь кроки на шляху до подолання проблеми забруднення навколишнього середовища відходами нафтового виробництва.
Останні 10 років в Україні набув популярності пошиття еко сумок з нанесенням фірмового знака супермаркетів, в яких продаються ці вироби. Або просто з яскравими принтами, закликають до способу життя в стилі ЕКО.

Читайте: Як правильно розмістити замовлення, переваги і недоліки спанбонду, процес пошиття, вимоги до лого.

найпоширенішими такими видами упаковки є сумки з спанбонду з логотипом. Також цей матеріал називають флізелін, або ще по народному – нетканий матеріал. Чому нетканий? Давайте зупинимося на цьому докладніше.

Яку вибрати тканину для пошиття еко сумок?

spanbond
Спанбонд (англ. spunbond) — назва технології виробництва нетканого матеріалу з розплаву полімеру. Часто в професійному середовищі цим терміном позначають матеріал, виготовлений за цією технологією.

Сутність фільєрній способу полягає в наступному: розплав полімеру виділяється через фільєри у вигляді тонких безперервних ниток, які потім витягуються в повітряному потоці і, лягаючи на рухомий транспортер, утворюють текстильне полотно. Нитки на сформованому полотні згодом скріплюються. Скріплення ниток у полотні може здійснюватися кількома способами.

 Зазвичай виготовлення еко сумки з логотипом з спанбонду замовляють оптом від 500-1000 шт, вони бувають паяні і шиті. Наша фабрика і практично всі швейні виробництва в Україні виконують виробництво методом шиття, а не пайки. Можливо, це данина традиції, коли зшите завжди здається надійніше і довговічніше.

Переваги таких виробів:

  • Дешевизна
  • Яскраві кольори
  • Екологічність

Недостатки:

  • Эко сумки из  этого материала не предназначены для больших нагрузок
  • Недолговечность
  • Проблематично нанести печать полноцвет

Но в целом, если вам нужны недорогие эко-сумочки с нанесением любой рекламной информации или фирменного знака, и ваши клиенты не собираются их использовать долгое время, то такие изделия из спанбонда будут отличным вариантом упаковки для подарка.